Dnes je 26.4.2024 @ 17:13

◄◄1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 ►►
 REDAKTOR [13.6.2017 12:28:43][■]

8. června se konaly Hradecké sportovní hry mládeže. Ve sportovní disciplíně plavání se naše škola umístila na 3. místě ze všech hradeckých škol.

Reprezentovali nás tito žáci:

N. Bezdíčková, G. Rychterová, K. Sejkorová, R. Kadlecová, A. Linhartová, D. Kubát, D. Mach, T. Kaupa, T. Šebestyán, J. Frišman a D. Gajdůšek.

Ve štafetách získala děvčata 2. místo a v jednotlivcích jsme vybojovali 1 zlatou, 1 stříbrnou a 2 bronzové medaile.

Všem plavcům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!!

REDAKTOR [7.6.2017 7:53:44][■]

6. června proběhl 4. ročník soutěže „Dějepisný risk“. Vybraní žáci tak mohli zúročit své znalosti z historie a utkat se se svými spolužáky z ročníku. Za jednotlivé ročníky zvítězili žáci těchto tříd:

6.A                                                                                         8.B

Jan Široký                                                                          Michal Čáp

Tadeáš Kopečný                                                                Nella Hodovalová

Lucie Melicharová                                                              Petr Honzejk

Matěj Lohnický                                                                   Tadeáš Krtička

7.C                                                                                        9.B

Matyáš Budina                                                                   Oldřich Košťál

Michaela Hodicová                                                            Jakub Široký

Matěj Kobylka                                                                    Tomáš Maršál

Matěj Nešetřil                                                                     Jiří Zita

Výhercům gratulujeme, ostatním děkujeme za účast a budeme se těšit na další ročníky této soutěže. {#emotions_dlg.ok}

REDAKTOR [30.5.2017 12:27:49][■]

Minulý týden jsme se s některými žáky naší školy zúčastnili poznávacího zájezdu do Anglie.

Navštívili jsme mnoho zajímavých míst. Kromě Londýna a jeho nejznámějších památek, jako je Tower BridgeTower nebo Muzeum voskových figurín, jsme navštívili také další významná místa Anglie. Zhlédli jsme například známou památku Stonehenge, podívali se do Oxfordu nebo do letního sídla královny – Windsoru. Celý výlet jsme zakončili návštěvou známé atrakce London Eye.

Během zájezdu byli žáci ubytováni v rodinách, takže si mohli procvičit své znalosti angličtiny v komunikaci s rodilými mluvčími.

Zájezd se velice vydařil a jako bonus nám po celou dobu pobytu svítilo sluníčko, což je pro Anglii naprosto nezvyklé.

Děkujeme všem žákům za to, jak skvělí během celého zájezdu byli, a doufáme, že si ho užili!