ulice Štefánikova 566, 50011 Hradec Králové

[Nepřihlášen

AKTUALITY & OZNÁMENÍ

[Diskuse][Aktuality]

◄◄1 - 2 - 3 - 4 - [5] - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 ►►
 REDAKTOR [12.12.2022 14:15:40][■]

Na začátku prosince proběhla na naší škole olympiáda z českého jazyka. Na prvním místě se se ziskem 43 bodů umístila Linda Martincová z 9.C, na druhé příčce skončila se ziskem 42 bodů Barbora Vavřichová z 9.A, bronzovou pozici se ziskem 37 bodů obsadila Veronika Uhlířová z 9.B.

Gratulujeme!

Lindě a Báře přejeme hodně úspěchů v okresním kole.

Děkujeme za účast i ostatním žákům z 8. a 9. ročníků, kteří se olympiády zúčastnili.

REDAKTOR [5.12.2022 16:48:13][■]

Dne 14. 11. se uskutečnilo okresní kolo Čeps cupu ve florbalu v Předměřicích nad Labem, kde žáci 5. ročníku vybojovali skvělé 3. místo v konkurenci jedenácti týmů.

Naši školu reprezentovali Antoním Mayer a Vojtěch Kardáš z 5.A, Samuel Březina z 5.B, Radek BarešMatyáš SýkoraDaniel Pilc a Adam Teichman z 5. C, Vojtěch Klíma a Šimon Pekáč z 5.D.

Gratulujeme k výbornému úspěchu!

REDAKTOR [25.11.2022 11:51:38][■]

Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme v sobotu 3. prosince od 9 do 11 hodin na den otevřených dveří. Těšíme se na společné setkání.

REDAKTOR [19.11.2022 10:24:32][■]

Ve středu 23. listopadu se zapojíme do akce Den bez batohu. Nechte batohy doma a věci si přineste do školy jiným originálním způsobem.

REDAKTOR [16.11.2022 7:59:07][■]

Dne 14. 11. se uskutečnilo okresní kolo Čeps cupu ve florbalu v Předměřicích nad Labem, kde žáci 5. ročníku vybojovali skvělé 3. místo v konkurenci jedenácti týmů.

Naši školu reprezentovali Antoním Mayer a Vojtěch Kardáš z 5.A, Samuel Březina z 5.B, Radek Bareš, Matyáš Sýkora, Daniel Pilc a Adam Teichman z 5. C, Vojtěch Klíma a Šimon Pekáč z 5.D.

REDAKTOR [12.11.2022 14:36:10][■]

Během prvních dvou měsíců tohoto školního roku se naši žáci zapojili do několika sportovních klání.

Gratulace k vítězství v okresním kole florbalu a postupu do krajského kola patří týmu ve složení Dan Protivánek, Jan Bulat, Tomáš Koklar, Filip Růžička, Lukáš Hofman, Zdeněk Vychytil, Jakub Starý, Jan Pánek, Vojta Melša, Václav Smetana, Martin Kouřim, Jan Votroubek a Matěj Kučera.

Na krásném 3. místě se v oblastním kole florbalu umístil tým chlapců z 6. a 7. tříd. Poděkování za účast patří i týmu děvčat z 8. a 9. ročníku.

Další florbalové bronzové umístění přidal tým ze 3. ročníků ve složení Gabriela Vítková, Jan Smutný, Jan Kaplan, Nikola Ponikelská, Lukáš Sedláček, Jan Višňák, Ondřej Nechanický, Anna Mayerová, Samuel Mařas a Veronika Fleková, která byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje Floorball school cupu 2022.

Odstartovala Liga škol v orientačním běhu, která má za sebou úvodní dvě kola. Hned několik žáků se probojovalo do první desítky nejlepších ve svých kategoriích. Anna Mayerová obsadila 1. a 3. místo, Sára Pouchlá 9. a 3. místo, Karolína Málková 4. a 6. místo, Kateřina Hebelková 6. a 5. místo, Šárka Lapáčková 7. a 8 místo, Sára Hartmanová 9. místo, Štěpán Brixi 9. místo, Antonín Mayer 6. a 2. místo, David Nedvídek 8. místo, Jan Šatínský 4. místo, Petr Marek Morávek 8. místo, Adam Částek 10. místo, Lukáš Toužil 7. místo. Děkujeme i všem ostatním běžcům za reprezentaci školy. Po dvou kolech patří naší škole hezké celkově 3. místo.

Všem sportovcům přejeme hodně úspěchů v dalších sportovních kláních.

Kromě sportovních soutěží se uskutečnila také matematická Pythagoriáda. Na prvním místě mezi šesťáky se umístili Filip Nedvídek a Jaroslav Klaban. Úspěšnými řešiteli byli také Patrik Vnuk a Matěj Tejkl. V sedmém ročníku na prvním místě skončil Filip Dohnal. Mezi úspěšné řešitele se zařadili Adam No, Alex Volockij, Jan Andrlík, Michal Drábek, Michael Sobotka, Veronika Široká. V osmém ročníku zvítězili Tereza Vítková, Jakub Hošek a Jan Komárek.

REDAKTOR [7.11.2022 13:55:52][■]

Srdečně zveme všechny rodiče na přednášku plk. PhDr. Ondřeje Moravčíka z Policie ČR s názvem Děti, škola a trestní odpovědnost – kde jsou hranice mezi neškodnými žerty a protiprávním jednáním, která proběhne ve čtvrtek 10. listopadu od 16:30 ve školní jídelně.

REDAKTOR [4.10.2022 12:34:14][■]