ZŠ Štefánikova Hradec Králové 

  NAŠE ŠKOLA 
      .o škole
      .kontakty
      .fotogalerie
      .ke stažení
      .klub přátel
      .školská rada
      .aktuality
      .diskuse
      .napište nám
      .úřední deska
      .prohlídka školy

  ŠPP 
      .o pracovišti
      .psycholog školy
      .metodik prevence

  BAKALÁŘI 
      .rozvrhy hodin
      .suplování
      .elektronická ŽK

  KALENDÁŘ 
      .plán roku
      .školní události
      .přehled akcí

  KROUŽKY 
      .zápis do kurzů

  NAŠE JÍDELNA 
      .stravování
      .jídelníček
      .objednávání

  NAŠE DRUŽINA 
      .o družině
      .oddělení
      .aktuality
      .dokumenty
      .kroužky
      .fotografie
      .plánované akce
      .projekty
      .schránka důvěry

  WEB APLIKACE 
      .Office365
 Školní mléko / Ovoce do škol
Dnes je 16.6.2019 @ 18:34
Zobrazeno: 4041678x

ZŠ ŠTEFÁNIKOVA HK
ulice Štefánikova 566, 50011 Hradec Králové

[Nepřihlášen

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH NAŠÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLY


Poslední sběr papíru:

úterý 18. června

děkujeme všem, kteří se v letošním roce podíleli

Základní škola, ulice Štefánikova 566, Hradec Králové


ŠKOLNÍ HLÁŠENÍ7.6.2019 10:19:46 
  • 6. června proběhly HRADECKÉ SPORTOVNÍ HRY MLÁDEŽE, disciplína plavání.

 

 

Naše škola obsadila úžasné 1. místo, a získala tak putovní pohár.

 

S obrovským nasazením za nás bojovali:


Anna Linhartová 6.B, Rozálie Kadlecová 7.A, Kristýna Sejkorová 7.A,

Nela Bezdíčková 8.D, Tereza Těšitelová 9.B

 

Jonáš Bezdíček 5.C, David Gajdůšek 7.B, Ondřej Nohejl 7.C, Jan Frišman 9.A, David Fiala 9.A

 

Bodovali jak v individuálních disciplínách – 50m znak, 50m prsa, 50m volný způsob – tak ve štafetách.

 

 

Gratulujeme k vynikajícím výsledkům a děkujeme, že nás takto skvěle reprezentovali! {#emotions_dlg.ok}

  

  •  V uplynulých třech týdnech také proběhl 5. ročník soutěže DĚJEPISNÝ RISK.

 

Vítězové jednotlivých ročníků jsou následující:

 

6. třídy: tým 6. D Magdalena Fricová, Filip Kořének, Anna Voříšková, Josef Žižka

 

7. třídy: tým 7. B Marek Ficnar, David Gajdůšek, Michaela Matoušková, František Najman

 

8. třídy: tým 8. A Lucie Melicharová, Lukáš Staněk, Jan Široký, Anna Škaldová

 

9. třídy: tým 9. B Markéta Hrbková, Tadeáš Kulhánek, Jakub Matoušek, Tereza Těšitelová

 

Blahopřejeme vítězům a děkujeme za aktivní a vyrovnanou účast všem týmům!

starší aktuality >>
 Zásady ochrany osobních dat pro základní škola Štefánikova Hradec Králové vytvořil MasterII(c), EMUX(r) desing v2.1, active code by VLKCo, s.r.o.