ulice Štefánikova 566, 50011 Hradec Králové

[Nepřihlášen

AKTUALITY & OZNÁMENÍ

[Diskuse][Aktuality]

◄◄1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - [18] - 19 - 20 ►►
 REDAKTOR [27.6.2018 9:11:49][■]

Školní rok pomalu, ale jistě končí a čeká nás zasloužené volno.

Žáci odevzdávají staré učebnice, na oplátku dostávají učebnice na příští rok, vyklízí se třídy, učebny, kabinety, zkrátka vše se připravuje na dva měsíce prázdnin.

Zítra si svá vysvědčení slavnostně převezmou deváťáci a v pátek ostatní žáci.

Tak ještě chvilku vydržme! {#emotions_dlg.ok}

REDAKTOR [21.6.2018 8:13:55][■]

Střední škola vizuální tvorby v HK každoročně pořádá výtvatnou soutěž ART – FLORALDESIGN. Práce byly k vidění na vernisáži v Jiráskových sadech, která proběhla v pátek 15. června.

Letošního tématu SVĚT V POHYBU  zúčastnili i naši žáci: Anna Marie Melšová 7.C, Barbora Hudousková 7.C,

Natálie Pokorná 7.B, Adam Ryba 7.B, Barbora Švástová 8.A

Oceněny byly žákyně:

Michaela Suchánková 7.B – 3. místo v kategorii fotografie

Tereza Lankašová 7.D – 3. místo v kategorii 3D objekt

Aneta Borovcová 9.C – mimořádná cena za práci v počítačové grafice

Jsme rádi, že se naše škola může pochlubit nejen vynikajícími sportovci, ale také žáky výtvarně nadanými. {#emotions_dlg.ok}

7. června proběhly HRADECKÉ SPORTOVNÍ HRY MLÁDEŽE. Naše škola slavila obrovský úspěch v plavání, žáci vybojovali úžasné 1. místo ze všech hradeckých škol, a to s náskokem 40 bodů nad školou druhou. Získali jsme 1. místo ve štafetě dívek i chlapců a medailová místa  jednotlivců v plaveckých disciplínách.

A kdo naši školu tak úspěšně reprezentoval?

Jonáš Bezdíček 4.C.

Všem moc děkujeme, že obstáli v konkurenci všech hradeckých škol a vybojovali nám tak krásné umístění!! {#emotions_dlg.ok}

REDAKTOR [18.6.2018 12:33:09][■]

7. června proběhly HRADECKÉ SPORTOVNÍ HRY MLÁDEŽE. Naše škola slavila obrovský úspěch v plavání, žáci vybojovali úžasné 1. místo ze všech hradeckých škol, a to s náskokem 40 bodů nad školou druhou. Získali jsme 1. místo ve štafetě dívek i chlapců a medailová místa  jednotlivců v plaveckých disciplínách.

REDAKTOR [11.6.2018 12:25:27][■]

6. června se ve Světlé nad Sázavou konalo mistrovství republiky v hokejbalu mladších žáků.

V kategorii do 3. tříd skončili naši žáci na 5. místě a v kategorii 4.a 5.tříd obsadili žáci naší školy krásné 2.místo, když prohráli až ve finále!

Všem chlapcům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

REDAKTOR [5.6.2018 15:29:26][■]

30. května proběhl v  Kladně finálový turnaj Hokejbal proti drogám. Toho se zúčastnili i žáci naší školy:

Jakub Tichý

Tento turnaj VYHRÁLI, když ve finále porazili ZŠ z Litvínova 1 : 0 na nájezdy!! {#emotions_dlg.rulez}

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci! {#emotions_dlg.ok}

REDAKTOR [28.5.2018 9:50:51][■]

V předchozích týdnech se naši žáci zúčastnili několika sportovních akcí:

23. května se konala LIGA ŠKOL V ORIENTAČNÍM BĚHU na Biřičce. Výsledky jsou následující:

Kategorie

D1 – 3. místo Kateřina Hebelková

D3 – 5. místo Tereza Kuczerová

H1 – 3. místo Matěj Čečka

H2 – 2. místo Michal Bělohlávek

H3 – 1. místo Jan Jursík

Za školní rok 2017 / 18 tak naše škola získala krásné 3. místo.

Ve dnech 3. a 10. května se konala okresní kola POHÁRU ROZHLASU.

Zuzana Pospíšilová

23. května se potom konalo krajské kolo POHÁRU ROZHLASU v Novém Městě nad Metují, kde tým našich žáků, doplněný ještě o žáka Matyáše Budinu, získal 5. místo.

Všem sportovcům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!!!

REDAKTOR [25.5.2018 12:17:57][■]

Před 14 dny proběhla na škole soutěž tříd ve sběru elektroodpadu, nefunkčních mobilů, vybitých baterií a tonerů.

Na 1. místě se umístila 3.D  se 123 body

2.  místě třída 5.D se 107 body

3. místě třída 2.C  se 71.5 body

4. místě třída 2.D se 71 body

5. místě třída 3.A s 63 body

6.  místě třída 5.A s 56 body

Všem vyhrávajícím třídám blahopřejeme k vítězství a odměnám, ostatním žákům děkujeme za účast!!

REDAKTOR [14.5.2018 8:29:10][■]

Minulý týden se v Opočně konalo krajské kolo v hokejbalu. Naši žáci dosáhli výborných výsledků:

v kategoriích 2.a 3.třídy, 4.a 5.třídy a 8.a 9.třídy turnaj vyhráli a zajistili si postup do republikového finále!!!