ZŠ Štefánikova Hradec Králové 

  NAŠE ŠKOLA 
      .o škole
      .kontakty
      .ke stažení
      .školní časopis
      .klub přátel
      .školská rada
      .aktuality
      .diskuse
      .úřední deska
      .prohlídka školy

  ŠPP 
      .o pracovišti
      .psycholog školy
      .metodik prevence
      .výchovný poradce
      .speciální pedagog

  BAKALÁŘI 
      .rozvrhy hodin
      .suplování
      .elektronická ŽK

  KALENDÁŘ 
      .plán roku
      .školní události
      .přehled akcí

  SIRS 
      .rezervační systém
      .zápis kroužků
      .zápis do 1. tříd

  NAŠE JÍDELNA 
      .stravování
      .jídelníček
      .objednávání

  NAŠE DRUŽINA 
      .o družině
      .oddělení
      .aktuality
      .dokumenty
      .kroužky
      .fotografie
      .plánované akce
      .projekty

  WEB APLIKACE 
      .Office365
 Školní mléko / Ovoce do škol
Dnes je 6.10.2022 @ 3:20
Zobrazeno: 5454981x

ZŠ ŠTEFÁNIKOVA HK
ulice Štefánikova 566, 50011 Hradec Králové

[Nepřihlášen

AKTUALITY & OZNÁMENÍ

[Diskuse][Aktuality]

◄◄1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - [10] - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 ►►
 REDAKTOR [7.6.2019 10:19:46][■]
  • 6. června proběhly HRADECKÉ SPORTOVNÍ HRY MLÁDEŽE, disciplína plavání.

 

 

Naše škola obsadila úžasné 1. místo, a získala tak putovní pohár.

 

S obrovským nasazením za nás bojovali:


Anna Linhartová 6.B, Rozálie Kadlecová 7.A, Kristýna Sejkorová 7.A,

Nela Bezdíčková 8.D, Tereza Těšitelová 9.B

 

Jonáš Bezdíček 5.C, David Gajdůšek 7.B, Ondřej Nohejl 7.C, Jan Frišman 9.A, David Fiala 9.A

 

Bodovali jak v individuálních disciplínách – 50m znak, 50m prsa, 50m volný způsob – tak ve štafetách.

 

 

Gratulujeme k vynikajícím výsledkům a děkujeme, že nás takto skvěle reprezentovali! {#emotions_dlg.ok}

  

  •  V uplynulých třech týdnech také proběhl 5. ročník soutěže DĚJEPISNÝ RISK.

 

Vítězové jednotlivých ročníků jsou následující:

 

6. třídy: tým 6. D Magdalena Fricová, Filip Kořének, Anna Voříšková, Josef Žižka

 

7. třídy: tým 7. B Marek Ficnar, David Gajdůšek, Michaela Matoušková, František Najman

 

8. třídy: tým 8. A Lucie Melicharová, Lukáš Staněk, Jan Široký, Anna Škaldová

 

9. třídy: tým 9. B Markéta Hrbková, Tadeáš Kulhánek, Jakub Matoušek, Tereza Těšitelová

 

Blahopřejeme vítězům a děkujeme za aktivní a vyrovnanou účast všem týmům!

 REDAKTOR [6.6.2019 13:14:07][■]

V uplynulých třech týdnech proběhl 5. ročník soutěže

DĚJEPISNÝ RISK.

 

Vítězové jednotlivých ročníků jsou následující:

 

6. třídy: tým 6. D Magdalena Fricová, Filip Kořének, Anna Voříšková, Josef Žižka

 

7. třídy: tým 7. B Marek Ficnar, David Gajdůšek, Michaela Matoušková, František Najman

 

8. třídy: tým 8. A Lucie Melicharová, Lukáš Staněk, Jan Široký, Anna Škaldová

 

9. třídy: tým 9. B Markéta Hrbková, Tadeáš Kulhánek, Jakub Matoušek, Tereza Těšitelová

 

Blahopřejeme vítězům a děkujeme za aktivní a vyrovnanou účast všem týmům!

 REDAKTOR [28.5.2019 11:21:15][■]

KRAJSKÉ KOLO VE VYBÍJENÉ, které se uskutečnilo 24. května v Kostelci nad Orlicí skončilo pro naši školu krásným 2. místem

A kdo se o něj zasloužil?

 

Tomáš Kuchař, Andrej Antuš, Vojtěch Melša, Lukáš Hofman 5. C,

Matyáš Sebastián Seip 5. B,

Michal Kříž, Michal Andrusiv 5. A, 

František Stejskal, Kryštof Hrbek, Marie Winterová, Helena Schánělová, Barbora Bohatá 5.D.

 

Gratulujeme ke skvělému výsledku a děkujeme za výbornou reprezentaci!

 REDAKTOR [21.5.2019 12:40:39][■]

14. května. se v Třebši uskutečnilo

OKRESNÍ KOLO 5. TŘÍD VE VYBÍJENÉ ŠKOL.

 Žáci naší školy vybojovali skvělé 1. místo!

 

Reprezentovali nás tito žáci:

 

Tomáš Kuchař, Andrej Antuš, Vojtěch Melša 5. C,

Matyáš Sebastián Seip, Jan Moucha 5. B,

Michal Kříž, Michal Andrusiv 5. A,

František Stejskal, Kryštof Hrbek, Marie Winterová, Helena Schánělová, Barbora Bohatá 5.D.

 

Postoupili do krajského kola v Kostelci nad Orlicí, kde poměří své síly již tento pátek 24. 5.!

Děkujeme za výbornou reprezentaci a budeme držet palce! {#emotions_dlg.rulez}

 REDAKTOR [24.4.2019 7:40:50][■]

Vstoupili jsme do posledního čtvrtletí tohoto školního roku.

Nezbývá nám než popřát všem žákům i vyučujícím hodně sil, aby tu poslední čtvrtinu zvládli v klidu a bez starostí!

 

{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}

 

 


 REDAKTOR [8.4.2019 14:10:22][■]

Letos se, stejně jako každý rok, uskutečnila

 

SOUTĚŽ V KOMUNIKAČNÍCH DOVEDNOSTECH.

 

Soutěž proběhla ve dvou kategoriích – mezi žáky osmých a žáky

 

devátých ročníků.

 

Žáci soutěžili ve dvojicích, přičemž měli diskutovat na různá témata,

 

která si vylosovali. Hodnotila je porota složená z vyučujících českého

 

jazyka.


A jaké jsou výsledky?


Kategorie 8. ročníků:


1. místo David Strnad a David Stránský (oba 8.B)

2. místo Markéta Brožová a Tereza Lankašová (obě 8.D)

3. místo Daniel Jarkovský (8.C) a Patrik Klamta (8.D)


Kategorie 9. ročníků:


1. místo Sára Vránová a Matyáš Sodomka (oba 9.C)

2. místo Anna Urbancová a Eliška Pechová (obě 9.B)

3. místo Natálie Dyntarová a Valerie Pitthardová (obě 9.A)


Gratulujeme úspěšným žákům a ostatním děkujeme za účast a s některými se budeme těšit na shledanou zase příští rok! 

 REDAKTOR [26.3.2019 7:40:29][■]

JAKUB MATOUŠEK z 9. B se ve čtvrtek 21. 3. zúčastnil krajského kola DĚJEPISNÉ OLYMPIÁDY a 22. 3. rovněž krajského kola CHEMICKÉ OLYMPIÁDY, kde se v konkurenci žáků gymnázií probojoval na skvělé

14. místo z 22!

Děkujeme Kubovi za vzornou reprezentaci naší školy!

 REDAKTOR [20.3.2019 10:41:35][■]

Vybraní žáci 4. a 5. tříd se zúčastnili okresní ŠKOLNÍ LIGY VE FLORBALU, kde obsadili pěkné 3. místo.

Nejlepším střelcem byl Vojta Melša z 5. C.

 

Blahopřejeme! {#emotions_dlg.ok}

 

Ve středu 13. března také proběhl v třebešské sportovní hale

JARNÍ TURNAJ VE VYBÍJENÉ žáků 3. tříd.

Z 18 hradeckých škol vybojovali naši chlapci a děvčata krásné 2. místo, za což jim patří velká gratulace a dík.

Naši školu reprezentovali:


Ze 3.C

Jáchym Škvrna

Radek Pacák

Ondřej Kleiber

Michal Drábek

Luisa Pokorná

Lucie Hrušová

Šárka Zástavová

 

Ze 3.B

Lucka Moravcová

 

Ze 3.D

Matěj Šotola

Kristýna Viková

Nela Mrnková

 REDAKTOR [20.3.2019 7:38:16][■]

 

Vybraní žáci 4. a 5. tříd se zúčastnili okresní ŠKOLNÍ LIGY VE FLORBALU, kde obsadili pěkné 3. místo.

Nejlepším střelcem byl Vojta Melša z 5. C.

 

Blahopřejeme! {#emotions_dlg.ok}

 REDAKTOR [12.3.2019 14:09:48][■]

Gratulujeme JAKUBU MATOUŠKOVI k obrovskému úspěchu v OKRESNÍM KOLE CHEMICKÉ OLYMPIÁDY, kde získal krásné 2. místo, a postupuje tak do kola krajského!!! {#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}

◄◄1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - [10] - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 ►►
 Zásady ochrany osobních dat pro základní škola Štefánikova Hradec Králové vytvořil MasterII(c), EMUX(r) desing v2.1, active code by VLKCo, s.r.o.