ZŠ Štefánikova Hradec Králové 

  NAŠE ŠKOLA 
      .o škole
      .kontakty
      .ke stažení
      .školní časopis
      .klub přátel
      .školská rada
      .aktuality
      .diskuse
      .úřední deska
      .prohlídka školy

  ŠPP 
      .o pracovišti
      .psycholog školy
      .metodik prevence
      .výchovný poradce

  BAKALÁŘI 
      .rozvrhy hodin
      .suplování
      .elektronická ŽK

  KALENDÁŘ 
      .plán roku
      .školní události
      .přehled akcí

  SIRS 
      .rezervační systém
      .zápis kroužků
      .zápis do 1. tříd

  NAŠE JÍDELNA 
      .stravování
      .jídelníček
      .objednávání

  NAŠE DRUŽINA 
      .o družině
      .oddělení
      .aktuality
      .dokumenty
      .kroužky
      .fotografie
      .plánované akce
      .projekty

  WEB APLIKACE 
      .Office365
 Školní mléko / Ovoce do škol
Dnes je 26.7.2021 @ 7:54
Zobrazeno: 4684214x

ZŠ ŠTEFÁNIKOVA HK
ulice Štefánikova 566, 50011 Hradec Králové

[Nepřihlášen

AKTUALITY & OZNÁMENÍ

[Diskuse][Aktuality]

◄◄1 - 2 - 3 - 4 - 5 - [6] - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 ►►
 REDAKTOR [21.6.2019 13:07:49][■]
  • Minulý měsíc proběhla na škole soutěž tříd ve sběru drobného elektroodpadu, vybitých baterií, tonerů a nefunkčních mobilů.

 

Pořadí tříd:

1.       místo   - 4.A   -  492   bodů

2.       místo   - 8.B   -  362   bodů

3.       místo   - 1.D  -  225.5bodů

4.       místo   - 2.A  -  197   bodů

5.       místo   - 4.D  -  170,5bodů

6.       místo  -  3.B  -  169,5bodů

 

Vyhrávajícím třídám blahopřejeme a ostatním moc děkujeme za účast.

  • Střední škola vizuální tvorby v HK opět uspořádala výtvarnou soutěž

 

 

ART – FLORAL – DESIGN

 

Letošního tématu VIRTUÁLNÍ SVĚT se  zúčastnilo šest žáků naší školy v oboru kresba, fotografie a 3 D.

 

Oceněny byly žákyně:

 

Natálie Pokorná z 8.B – 3. místo v kategorii 3 D model

Tereza Lankašová z 8.D – 2. místo v kategorii 3 D model

 

 

  • Ve středu 5. 6. se kluci 4. a 5. tříd zúčastnili republikového finále ve Světlé nad Sázavou – HOKEJBAL PROTI DROGÁM.

 

  Z deseti postupujících měst skončili kluci na pěkném 5. místě.

 

Složení: 4. C Klíma Filip, 5. B Mikula OliverVotroubek Jan, 5. D Protivánek DanielBulat VojtěchVychytil ZdeněkHrbek KryštofKuczera Jonáš

 

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci!

 REDAKTOR [20.6.2019 6:28:55][■]
  • Střední škola vizuální tvorby v HK opět uspořádala výtvarnou soutěž

 

 

ART – FLORAL – DESIGN

 

Letošního tématu VIRTUÁLNÍ SVĚT se  zúčastnilo šest žáků naší školy v oboru kresba, fotografie a 3 D.

 

Oceněny byly žákyně:

 

Natálie Pokorná z 8.B – 3. místo v kategorii 3 D model

Tereza Lankašová z 8.D – 2. místo v kategorii 3 D model

 

 

  • Ve středu 5. 6. se kluci 4. a 5. tříd zúčastnili republikového finále ve Světlé nad Sázavou – HOKEJBAL PROTI DROGÁM.

 

  Z deseti postupujících měst skončili kluci na pěkném 5. místě.

 

Složení: 4. C Klíma Filip, 5. B Mikula OliverVotroubek Jan, 5. D Protivánek DanielBulat VojtěchVychytil ZdeněkHrbek KryštofKuczera Jonáš

 

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci!

 REDAKTOR [18.6.2019 11:23:05][■]

 

 Ve středu 5. 6. se kluci 4. a 5. tříd zúčastnili republikového finále ve Světlé nad Sázavou – HOKEJBAL PROTI DROGÁM.

 

Z deseti postupujících měst skončili kluci na pěkném 5. místě.

 

Složení: 4. C Klíma Filip, 5. B Mikula Oliver, Votroubek Jan, 5. D Protivánek Daniel, Bulat Vojtěch, Vychytil Zdeněk, Hrbek Kryštof, Kuczera Jonáš

 

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci!

 

 REDAKTOR [7.6.2019 10:19:46][■]
  • 6. června proběhly HRADECKÉ SPORTOVNÍ HRY MLÁDEŽE, disciplína plavání.

 

 

Naše škola obsadila úžasné 1. místo, a získala tak putovní pohár.

 

S obrovským nasazením za nás bojovali:


Anna Linhartová 6.B, Rozálie Kadlecová 7.A, Kristýna Sejkorová 7.A,

Nela Bezdíčková 8.D, Tereza Těšitelová 9.B

 

Jonáš Bezdíček 5.C, David Gajdůšek 7.B, Ondřej Nohejl 7.C, Jan Frišman 9.A, David Fiala 9.A

 

Bodovali jak v individuálních disciplínách – 50m znak, 50m prsa, 50m volný způsob – tak ve štafetách.

 

 

Gratulujeme k vynikajícím výsledkům a děkujeme, že nás takto skvěle reprezentovali! {#emotions_dlg.ok}

  

  •  V uplynulých třech týdnech také proběhl 5. ročník soutěže DĚJEPISNÝ RISK.

 

Vítězové jednotlivých ročníků jsou následující:

 

6. třídy: tým 6. D Magdalena Fricová, Filip Kořének, Anna Voříšková, Josef Žižka

 

7. třídy: tým 7. B Marek Ficnar, David Gajdůšek, Michaela Matoušková, František Najman

 

8. třídy: tým 8. A Lucie Melicharová, Lukáš Staněk, Jan Široký, Anna Škaldová

 

9. třídy: tým 9. B Markéta Hrbková, Tadeáš Kulhánek, Jakub Matoušek, Tereza Těšitelová

 

Blahopřejeme vítězům a děkujeme za aktivní a vyrovnanou účast všem týmům!

 REDAKTOR [6.6.2019 13:14:07][■]

V uplynulých třech týdnech proběhl 5. ročník soutěže

DĚJEPISNÝ RISK.

 

Vítězové jednotlivých ročníků jsou následující:

 

6. třídy: tým 6. D Magdalena Fricová, Filip Kořének, Anna Voříšková, Josef Žižka

 

7. třídy: tým 7. B Marek Ficnar, David Gajdůšek, Michaela Matoušková, František Najman

 

8. třídy: tým 8. A Lucie Melicharová, Lukáš Staněk, Jan Široký, Anna Škaldová

 

9. třídy: tým 9. B Markéta Hrbková, Tadeáš Kulhánek, Jakub Matoušek, Tereza Těšitelová

 

Blahopřejeme vítězům a děkujeme za aktivní a vyrovnanou účast všem týmům!

 REDAKTOR [28.5.2019 11:21:15][■]

KRAJSKÉ KOLO VE VYBÍJENÉ, které se uskutečnilo 24. května v Kostelci nad Orlicí skončilo pro naši školu krásným 2. místem

A kdo se o něj zasloužil?

 

Tomáš Kuchař, Andrej Antuš, Vojtěch Melša, Lukáš Hofman 5. C,

Matyáš Sebastián Seip 5. B,

Michal Kříž, Michal Andrusiv 5. A, 

František Stejskal, Kryštof Hrbek, Marie Winterová, Helena Schánělová, Barbora Bohatá 5.D.

 

Gratulujeme ke skvělému výsledku a děkujeme za výbornou reprezentaci!

 REDAKTOR [21.5.2019 12:40:39][■]

14. května. se v Třebši uskutečnilo

OKRESNÍ KOLO 5. TŘÍD VE VYBÍJENÉ ŠKOL.

 Žáci naší školy vybojovali skvělé 1. místo!

 

Reprezentovali nás tito žáci:

 

Tomáš Kuchař, Andrej Antuš, Vojtěch Melša 5. C,

Matyáš Sebastián Seip, Jan Moucha 5. B,

Michal Kříž, Michal Andrusiv 5. A,

František Stejskal, Kryštof Hrbek, Marie Winterová, Helena Schánělová, Barbora Bohatá 5.D.

 

Postoupili do krajského kola v Kostelci nad Orlicí, kde poměří své síly již tento pátek 24. 5.!

Děkujeme za výbornou reprezentaci a budeme držet palce! {#emotions_dlg.rulez}

 REDAKTOR [24.4.2019 7:40:50][■]

Vstoupili jsme do posledního čtvrtletí tohoto školního roku.

Nezbývá nám než popřát všem žákům i vyučujícím hodně sil, aby tu poslední čtvrtinu zvládli v klidu a bez starostí!

 

{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}{#emotions_dlg.ok}

 

 


 REDAKTOR [8.4.2019 14:10:22][■]

Letos se, stejně jako každý rok, uskutečnila

 

SOUTĚŽ V KOMUNIKAČNÍCH DOVEDNOSTECH.

 

Soutěž proběhla ve dvou kategoriích – mezi žáky osmých a žáky

 

devátých ročníků.

 

Žáci soutěžili ve dvojicích, přičemž měli diskutovat na různá témata,

 

která si vylosovali. Hodnotila je porota složená z vyučujících českého

 

jazyka.


A jaké jsou výsledky?


Kategorie 8. ročníků:


1. místo David Strnad a David Stránský (oba 8.B)

2. místo Markéta Brožová a Tereza Lankašová (obě 8.D)

3. místo Daniel Jarkovský (8.C) a Patrik Klamta (8.D)


Kategorie 9. ročníků:


1. místo Sára Vránová a Matyáš Sodomka (oba 9.C)

2. místo Anna Urbancová a Eliška Pechová (obě 9.B)

3. místo Natálie Dyntarová a Valerie Pitthardová (obě 9.A)


Gratulujeme úspěšným žákům a ostatním děkujeme za účast a s některými se budeme těšit na shledanou zase příští rok! 

 REDAKTOR [26.3.2019 7:40:29][■]

JAKUB MATOUŠEK z 9. B se ve čtvrtek 21. 3. zúčastnil krajského kola DĚJEPISNÉ OLYMPIÁDY a 22. 3. rovněž krajského kola CHEMICKÉ OLYMPIÁDY, kde se v konkurenci žáků gymnázií probojoval na skvělé

14. místo z 22!

Děkujeme Kubovi za vzornou reprezentaci naší školy!

◄◄1 - 2 - 3 - 4 - 5 - [6] - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 ►►
 Zásady ochrany osobních dat pro základní škola Štefánikova Hradec Králové vytvořil MasterII(c), EMUX(r) desing v2.1, active code by VLKCo, s.r.o.