ulice Štefánikova 566, 50011 Hradec Králové

[Nepřihlášen

AKTUALITY & OZNÁMENÍ

[Diskuse][Aktuality]

◄◄1 - 2 - 3 - 4 - 5 - [6] - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 ►►
 REDAKTOR [24.8.2022 9:06:41][■]

Ačkoliv žáci mají před sebou ještě poslední dny prázdnin, škola už pomalu, ale jistě ožívá. Učitelé i ostatní zaměstnanci školy už chodí do školy, aby připravili pro žáky co nejpříjemnější prostředí k učení.

Učitelům přejeme, aby jim šla práce od ruky, a žákům příjemné poslední, sluncem zalité, dny prázdnin. {#emotions_dlg.mrk}

REDAKTOR [27.6.2022 7:36:19][■]

Naši žáci 2. stupně se v tomto pololetí zúčastnili výtvarných soutěží Čímtačára a Art-Floral-Design.

V první ze soutěží se na 2. místě umístila Marie Bukhari (7.B) s dílem Tlukot srdce, s kterým dokázala obstát proti 623 zaslaným výkresům v kategorii 13-16 let. Top 15. místo v kategorii 9-12 let obsadil

Matěj Jaška (6.B) s obrázkem Továrna

V soutěži Art-Floral-Design ve skupině kresba uspěla na 3. místě Barbora Vavřichová (8.A) s dílem Offline

Některá soutěžní díla je možné zhlédnout ve vestibulu školy.

Všem výhercům gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů a ostatním děkujeme a chválíme za účast a snahu!

REDAKTOR [17.6.2022 15:06:03][■]

Ve středu 8. a ve čtvrtek 9. června se uskutečnily

HRADECKÉ SPORTOVNÍ HRY.

Ve středečních atletických závodech se v individuální soutěži prosadili i zástupci naší školy.

Vítězství si připsali Václav Machek ze 7.C, Tomáš Drábek z 9.D.

Michal Bělohlávek z 9.C obsadil krásné 2. místo.

Ve čtvrtečních plaveckých závodech naši školu reprezentovalo celkem 11 žáků:

Jakub Daško z 8.B, Luisa Pokorná z 6.C, Tereza a Tomáš Havlíčkovi z 5.A, Jakub Kričfaluši z 5.B, Matěj Kričfaluši ze 7.D, Dominika Lacková z 6.C.

Pro medaile si doplavavali Anna Linhartová z 9.B (3. místo –  50 metrů kraul), Stela Kostková z 6.B (3. místo – 50 metrů znak), Filip Svoboda ze 7.A (3. místo – 50 metrů znak a 2. místo  - 50 metrů prsa), Adam Nový ze 6.D (1. místo –  50 metrů prsa a 3. místo –  50 metrů kraul).

Ve štafetě 4x50 metrů kraul získaly naše dívky 3. místo: Kostková, Pokorná, Havlíčková, Lacková. Chlapci v této štafetě vyplavali krásné 2. místo: Daško, Kričfaluši, Svoboda, Nový.

Naše škola získala v celkovém hodnocení úžasné 3. místo!

Všem, kteří takto skvěle reprezentovali naši školu, patří obrovský dík!

Další sportovní úspěch:

Na basketbalovém turnaji juniorů NBA pro 3.- 5. třídy naši reprezentanti postoupili do play off, které se bude konat v září.

Gratulujeme k úspěchu! {#emotions_dlg.rulez}

REDAKTOR [13.6.2022 12:32:55][■]

Ve středu 8. a ve čtvrtek 9. června se uskutečnily HRADECKÉ SPORTOVNÍ HRY.

Vítězství si připsali Václav Machek ze 7.C, Tomáš Drábek z 9.D. Michal Bělohlávek z 9.C obsadil krásné 2. místo.

REDAKTOR [2.6.2022 9:37:59][■]

Poslední měsíc tohoto školního roku jsme zahájili DNEM DĚTÍ. Ten jsme oslavili společně s našimi žáky na školním hřišti, kde pro ně byla připravena spousta zajímavých a zábavných atrakcí.

Do konce června nás kromě tvrdé dřiny čeká také několik zasloužených akcí, jako jsou třeba školní výlety, různé exkurze či kulturní programy.

Pojďme si ten závěrečný měsíc ještě společně užít! {#emotions_dlg.ok}

REDAKTOR [17.5.2022 8:35:13][■]

V úterý 10.5. proběhlo na dopravním hřišti v Třebši OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE MLADÝCH CYKLISTŮ.

Naši mladší žáci ve složení: Kuba Ryšánek 4.A, Tonda Mayer 4.A,

Nela Finková 5.A a Sára Hudousková 5.D získali krásné 2.místo.

V kategorii starších žáků získala naše škola 3. místo zásluhou

Lucky Vorlové a Verči Novosadové ze 7.A a Patrika Ladmana a Tadeáše Antoše ze 7.E.

V jednotlivcích získala Lucka Vorlová 1.místo, stříbro patřilo Tondovi Mayerovi a bronz Nele Finkové.

Součástí závodů byla i branně sportovní soutěž, ve které jsme zásluhou mladších žáků zvítězili! Starší žáci získali opět bronz.

Všem sportovcům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

REDAKTOR [13.5.2022 13:32:23][■]

Školní rok se nám pomalu, ale jistě blíží k závěru a nás čeká, kromě tvrdé dřiny (která je koneckonců celoroční) i několik zajímavých akcí.

Připomeňme jednu z nich – PROJEKTOVÝ DEN. Ten se uskuteční v pátek

27. května a bude se týkat 2. – 9. ročníků. Žáci se svými třídními učiteli vypracují projekt na dané téma.

Ve středu 11. května se uskuteční DEN BLÁZNIVÝCH PONOŽEK

Najděte ty nejbláznivější ponožky a vyražte s nimi do školy! Nezapomeňte si vzít takové kalhoty, u kterých bude na ponožky vidět. {#emotions_dlg.mrk}

REDAKTOR [29.4.2022 7:27:30][■]

V úterý 26.dubna bojovali naši žáci 4. – 5. tříd v kopané na hřišti ZŠ Štefcova na turnaji MC DONALD CUP.

Získali první místo a postupují do okresního kola, které se bude hrát 4.května na hřišti Slavie HK .

Ve středu 13.dubna se uskutečnilo

OKRESNÍ FINÁLE VE FLORBALU II. kategorie na ZŠ Horákova.

Naši školu reprezentovalo 11 žáků.

Po 6 odehraných zápasech se naši borci umístili na skvělém 2. místě a odnesli si medaile.