ulice Štefánikova 566, 50011 Hradec Králové

[Nepřihlášen

AKTUALITY & OZNÁMENÍ

[Diskuse][Aktuality]

◄◄1 - [2] - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 ►►
 REDAKTOR [23.11.2023 21:41:14][■]

Okrsková kola ve florbale čekala i na naše žákyně.

Nedříve pěkné 3. místo obsadil tým žákyň šestých a sedmých tříd ve složení Amálie Antošová, Marianna Houštěková, Anna Uhlířová, Anna Horká, Lucie Voborníková, Nella Semeráková, Nela Finková, Tereza Havlíčková, Lucie Portychová, Lucie Komárková a Michaela Vrbová.

Na 2. příčce skončily žákyně z osmých a devátých tříd. V této kategorii naši školu reprezentovaly Veronika Chmelová, Laura Chvojková, Karolína Málková, Sára Mačíová, Tereza Vítková, Vera Novosadová, Rozárie Vítková, Eliška Naarová, Ema Pospíšilová, Valerie Coubalová, Adéla Jelínková a Eliška Ducháčová.

Všem zúčastněným gratulujeme k pěkným výsledkům a děkujeme jim za reprezentaci školy!

REDAKTOR [11.11.2023 11:08:17][■]

V minulých dnech proběhla okrsková kola ve florbalu chlapců.

V úterý 31. října se do bojů pustil tým žáků 6. a 7. tříd ve složení Vojtěch Svoboda, Lukáš Toužil, Viktor Říčař, Matyáš Zuzánek, Sebastian Knoll, Šimon Haffner, Tadeáš Zirnsák, David Týfa, František Křenek, Vojtěch Klíma, Šimon Pekáč, který získal výborné 2. místo.

Stejnou pozici vybojoval ve středu 8. listopadu i tým žáků 8. a 9. tříd. Naši školu reprezentovali Matyáš Pikola, Patrik Pánek, Roman Vejražka, Filip Klíma, Ondřej Chudý, David Svoboda, Tadeáš Antoš, Jan Procházka, Timur Fedenciuc, Alexandr Fedencius, Radim Horák, Tomáš Machovec.

Všem zúčastněným gratulujeme k pěknému výsledku a děkujeme jim za reprezentaci školy!

REDAKTOR [18.10.2023 21:55:25][■]

V průběhu října se uskutečnilo školní kolo 17. ročníku soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika. Do boje ve znalostech z chemie se zapojili někteří žáci 9. ročníku.

První místo získala Veronika Krausová z 9.E, druhou příčku obsadil Nikolas Ficnar z 9.C a třetí pozici vybojovala Adéla Mušková z 9.A

Všem soutěžícím děkujeme za účast a postupujícím budeme držet palce v dalším kole, které se uskuteční na SPŠCH v Pradubicích.

REDAKTOR [15.9.2023 9:35:57][■]

Se začátkem školního roku se uskutečnilo první sportovní klání, které přineslo našim žákům krásné bronzové umístění.

V dětském maratonu bojoval tým ve složení Tereza Tejklová, Matěj Tejkl, Lukáš Kubát, Tomáš Havlíček, Eliáš Ottmar, Tomáš Cabalka, Lucie Portychová, Marie Vyleťalová, Lucie Komárková, Tereza Kubíčková, Adéla Bártová, František Křenek, Šimon Hafner, Petr Štípek, Tadeáš Zirnsák, Tomáš Dašek, Sofie Motyčková, Ema Linderová, Matěj Fejgl, Tereza Vorlíčková, Anna Horká, Michaela Koďousková, Stela Kostková, Patrik Pánek, Matyáš Pikola, Oliver Szalay, Jáchym Škvrna, Adam Missberger, Martina Opová, Karolína Málková, Kristýna Viková a Jakub Vinopal.

Gratulujeme!

REDAKTOR [4.9.2023 9:32:17][■]

Všem žákům i zaměstnancům školy přejeme příjemný nový školní rok a spoustu zajímavých zážitků!

REDAKTOR [30.6.2023 7:43:07][■]

Všem žákům přejeme krásné prázdniny a spoustu nových zážitků.

REDAKTOR [22.6.2023 20:37:57][■]

Velkého úspěchu dosáhli naši reprezantanti v plavání v rámci Hradeckých her, když vybojovali vítězství!

Týmu ve složení Jonáš BezdíčekKateřina CinkováTomáš HavlíčekTereza HavlíčkováStela Kostková, Viktorie KostkováJakub KričfalušiMatěj KričfalušiViktorie KučerováDominika LackováAdam Nový a Filip Svoboda gratulujeme!

Žáci prvního stupně se utkali v soutěži v anglickém jazyce.

V soutěži 4. ročníků vyhrála Adéla Kovářová ze 4.C, na druhé příčce se umístila Andrea Bury ze 4.C, o třetí místo se podělily Marie Vondrušková ze 4.D a Nikol Jánská ze 4.D.

Mezi žáky 3. ročníků zvítězila Sofia Onyškevyč ze 3.A, na druhém místě se umístil Petr Segeč ze 3.B a třetí místo vybojoval Štěpán Burda ze 3.D.

V konkurenci všech žáků 5. ročníků vyhrál Matyáš Sýkora z 5.C, na druhé pozici se umístil Ondřej Rozsypal z 5.D a třetí pozici obsadil Adam Částek z 5.D.

Všem zúčastněným děkujeme a vítězům gratulujeme!

REDAKTOR [20.6.2023 13:45:41][■]

Velkého úspěchu dosáhli naši reprezantanti v plavání v rámci Hradeckých her, když vybojovali vítězství!

Týmu ve složení Jonáš Bezdíček, Kateřina Cinková, Tomáš Havlíček, Tereza Havlíčková, Stela Kostková, Viktorie Kostková, Jakub Kričfaluši, Matěj Kričfaluši, Viktorie Kučerová, Dominika Lacková, Adam Nový a Filip Svoboda gratulujeme!

V uplynulém týdnu proběhly soutěže v aglickém jazyce pro žáky 3. a 5. ročníků.

REDAKTOR [18.6.2023 14:39:55][■]

Mezi žáky 3. ročníků zvítězila Sofia Onyškevyč ze 3.A, na druhém místě se umístil Petr Segeč ze 3.B a třetí místo vybojoval Štěpán Burda ze 3.D.

V konkurenci všech žáků 5. ročníků vyhrál Matyáš Sýkora z 5.C, na druhé pozici se umístil Ondřej Rozsypal z 5.D a třetí pozici obsadil Adam Částek z 5.D.

REDAKTOR [31.5.2023 22:18:24][■]

V atletickém krajském Poháru rozhlasu obsadil tým ve složení Filip Šatínský, Filip Sláma, Vojta Urbanec, Patrik Deutsch, Vojtěch Melša, Jan Pánek, Václav Machek, Filip Klíma a Lukáš Hofman celkové 3. místo.

V letošním školním roce se naši žáci účastnili Ligy škol v orientačním běhu. Celkově obsadili 2. - 3. místo. V nejmladší kategorii vybojovala Anna Mayerová 4. příčku. V kategorii 4. a 5. tříd skončili na 3. místě Antonín Mayer a na 5. pozici Jan Šatínský.

Dne 18. května se uskutečnilo okresní finále žáků 4. a 5. tříd ve florbalu. Náš tým ve složení Alex Brich, Jirka Svoboda, Filip Kudyn, Michal Skočdopole, Matyáš Sýkora, Adam Teichman, Radek Bareš, Dan Pilc, Vojta Klíma a Šíma Pekáč obsadil hezké 4. místo.

Všem žákům gratulujeme a děkujeme jim za reprezentaci školy!

Zásady ochrany osobních dat pro základní škola Štefánikova Hradec Králové vytvořil MasterII(c), EMUX(r) desing v2.1, active code by VLKCo, s.r.o.