ZŠ Štefánikova Hradec Králové 

  NAŠE ŠKOLA 
      .o škole
      .kontakty
      .fotogalerie
      .ke stažení
      .klub přátel
      .školská rada
      .aktuality
      .diskuse
      .napište nám
      .psycholog školy
      .PPŠ (prevence)
      .úřední deska

  BAKALÁŘI 
      .rozvrhy hodin
      .suplování
      .elektronická ŽK

  KALENDÁŘ 
      .plán roku
      .školní události
      .přehled akcí

  KROUŽKY 
      .zápis do kurzů

  NAŠE JÍDELNA 
      .stravování
      .jídelníček
      .objednávání

  NAŠE DRUŽINA 
      .o družině
      .oddělení
      .aktuality
      .dokumenty
      .kroužky
      .fotografie
      .plánované akce
      .projekty
      .schránka důvěry

  WEB APLIKACE 
      .Office365
 Školní mléko / Ovoce do škol
Dnes je 22.5.2018 @ 13:46
Zobrazeno: 3628033x

ZŠ ŠTEFÁNIKOVA HK
ulice Štefánikova 566, 50011 Hradec Králové

[Nepřihlášen

AKTUALITY & OZNÁMENÍ

[Diskuse][Aktuality]

◄◄[1] - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 ►►
 REDAKTOR [14.5.2018 8:29:10][■]

Minulý týden se v Opočně konalo krajské kolo v hokejbalu. Naši žáci dosáhli výborných výsledků:

v kategoriích 2.a 3.třídy, 4.a 5.třídy a 8.a 9.třídy turnaj vyhráli a zajistili si postup do republikového finále!!!

Navíc byli oceněni:

z 1.stupně

Timur Fedencius nejužitečnější hráč

Dan Protivánek nejlepší střelec

Kryštof Hrbek cena fair-play

Kryštof Pokorný nejproduktivnější hráč

 

ze 2.stupně

Matyáš Budina nejužitečnější hráč

Šimon Marha nejlepší hráč

Martin Janda nejlepší střelec.

 

Všem chlapcům blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů v republikovém kole! {#emotions_dlg.rulez}

 REDAKTOR [26.4.2018 18:33:14][■]

V pondělí 14. května se uskuteční další ročník soutěže "ZAZPÍVEJ SI ANGLICKY".

Žáci, kteří se soutěže zúčastní, se sejdou ve 13:45 před učebnou HV, samotná soutěž propukne ve 14:00.

 

Těšíme se na příjemná, uchu lahodící vystoupení! {#emotions_dlg.ok}

 REDAKTOR [20.4.2018 7:52:08][■]

V úterý 17. dubna proběhlo okresní kolo SOUTĚŽE MLADÝCH CYKLISTŮ na dopravním hřišti v Třebši. Soutěž se skládala z těchto částí: jízda na dopravním hřišti, jízda zručnosti, testy z pravidel silničního provozu a zdravověda.

 

V kategorii mladších žáků získala naše škola 4. místo, přičemž nám pouze o jediný bod uniklo místo 3. Žáci soutěžící v kategorii starších žáků vybojovali 7. místo.

 

A kdo naši školu reprezentoval?

 

za mladší žáky:

Kristýna Sejkorová, Natali Tuzarová ze 6.A, Jan Pluhař, Mikuláš Krtička ze 6.D

 

za starší žáky:

Tereza Novotná z 8.C, Nella Hodovalová z 9.B, Adam Špicar, Martin Novotný z 9.C

 

Děkujeme za vzornou reprezentaci! {#emotions_dlg.ok}

 REDAKTOR [13.4.2018 10:53:09][■]

V pátek 6. dubna se konala na naší škole matematická soutěž PYTHAGORIÁDA.

Školní kolo Pythagoriády bylo rozděleno do 3 kategorií  - pro 6. ročník, 7. ročník a 8. ročník.

Titul úspěšný řešitel a s ním i velkou naději na postup do okresního kola získali tito žáci:

 

Za 6. ročník - Martin Pultar (6.A)

                 Mikuláš Krtička (6.D)  

 

Za 7. ročník - Matěj Lohnický (7.A)

                 Marek Sobotka (7.C)

                 Jan Jursík (7.B)

                        Tereza Bártová (7.D)

 

Těmto žákům blahopřejeme ke skvělým výsledkům v soutěži a všem ostatním zúčastněným děkujeme. {#emotions_dlg.ok}

 REDAKTOR [6.4.2018 12:14:40][■]

28. března proběhlo krajské kolo ZEMĚPISNÉ OLYMPIÁDY. Naše škola měla v této soutěži žáky, kteří ji reprezentovali. V obrovské konkurenci škol celého Královéhradeckého kraje se naši žáci umístili naprosto skvěle:

VENDULA VANĚČKOVÁ se umístila na 8. místě, MARTIN PULTAR se umístil na místě 10.

 

Oběma moc gratulujeme ke krásným výsledkům a zároveň děkujeme za tak skvělou reprezentaci školy!! {#emotions_dlg.rulez}

 REDAKTOR [28.3.2018 7:47:46][■]

V minulých týdnech proběhla tradiční SOUTĚŽ V KOMUNIKAČNÍCH DOVEDNOSTECH. První termín patřil dvojicím žákům 9. ročníků, ve druhém se potom mezi sebou utkali a své argumentační schopnosti nám ukázali osmáci. A jak to celé dopadlo? Inu, porota měla opět velmi těžké rozhodování, protože výkony byly velmi vyrovnané. Proto rozhodla následovně:

8. ročník

1. místo       Eliška Pechová a Anna Urbancová, 8.B

2. místo       Daniel Kuklík a Patrik Páv, 8.C

3. místo       Patryk Kutnar, 8.C a Erik Menglér, 8.B

                   Matěj Kobylka a Matyáš Sodomka, 8.C

 

9. ročník

1. místo       Jan Lebeda a Štěpán Karel, 9.A

2. místo       Nella Hodovalová a Alena Ryšánková, 9.B

                   Valerie Lupínková, 9.A a Aleš Resler, 9.C

3. místo       Matěj Janeček a Adam Špicar, 9.C

                   Lenka Špačková, 9.B a Iveta Špačková, 9.A

 

Všem moc děkujeme, že se do soutěže přihlásili, gratulujeme ke krásným výsledkům a  těšíme se na příští ročník! {#emotions_dlg.ok}

 REDAKTOR [22.3.2018 14:13:37][■]

V pátek 16. 3. proběhla na naší škole soutěž matematických dovedností - Matematický Klokan.

Jako každý rok soutěžili žáci ve 2 kategoriích:  Benjamin (6. a 7. ročníky) a Kadet (8. a 9. ročníky).

 

První 3 místa obsadili:

V kategorii Benjamin:  1. místo   Marek Sobotka (7.C) 79 bodů

                                    2. místo   Tereza Bártová (7.D) 76 bodů

                                    3. místo   Martin Pultar (6.A) 73 bodů

 

V kategorii Kadet:         1. místo   Martin Novotný (9.C) 56 bodů

                                     2. místo   Aleš Resler (9.C) 55 bodů

                                     3. místo   Anna Kovářová (8.A) a Kevin Pražák (8.B) 54 bodů

 

N prvním stupni soutěžili žáci v kategorii Cvrček (2. a 3. ročníky) a Klokánek (4. a 5. ročníky). 

Výsledky jsou následující:

 

v kategorii Cvrček:  1. místo Vojtěch Michalec (3.E) a Matěj Čečka (3.D) 90 bodů

2. místo Roman Fiala (3.E) a Eliška Ducháčková (3.E) 84 bodů

3. místo Michal Drábek (2.C) 80 bodů

 

V kategorii Klokánek: 1. místo Jakub Nerad (5.A) a Michael Engger (5.A) 114 bodů

2. místo Anežka Široká (5.B) 108 bodů

3. místo Tomáš Pecha (4.D) 102 bodů

 

Všem soutěžícím děkujeme a blahopřejeme úspěšným řešitelům na prvních 3 místech v každé kategorii.

 REDAKTOR [20.3.2018 7:42:37][■]

V pátek 16. 3. proběhla na naší škole soutěž matematických dovedností - Matematický Klokan.

Jako každý rok soutěžili žáci ve 2 kategoriíchBenjamin (6. a 7. ročníky) a Kadet (8. a 9. ročníky).

 

První 3 místa obsadili:

V kategorii Benjamin: 1. místo   Marek Sobotka (7.C)   79 bodů

                                        2. místo   Tereza Bártová (7.D)   76 bodů

                                        3. místo   Martin Pultar (6.A)       73 bodů

 

V kategorii Kadet:        1. místo   Martin Novotný (9.C)   56 bodů

                                    2. místo   Aleš Resler (9.C)            55 bodů

                                          3. místo   Anna Kovářová (8.A) a Kevin Pražák (8.B)    54 bodů

 

Všem soutěžícím děkujeme a blahopřejeme úspěšným řešitelům na prvních 3 místech v každé kategorii.  

 REDAKTOR [16.3.2018 12:26:22][■]

Ve středu 14. března proběhl v třebešské sportovní hale Jarní turnaj ve vybíjené smíšených družstev. V silné konkurenci patnácti hradeckých škol vybojovali naši žáci 1. místo!

 

Naši školu reprezentovali:

 

ze 3.A                                                                 ze 3.B                           

David Svatoš                 Radim Horák

Kryštof Sláma                Pavel Uličný         

Tereza Vítková               Eliška Naarová

Lucka Vorlová                 Kája Slezáková

Vera Novosadová                 

                  

ze 3.C                                                                            ze 3.D

Filip Klíma                        Matyáš Machaň

                                                      Ema Lankašová

 

Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy {#emotions_dlg.ok}

 REDAKTOR [26.2.2018 12:59:41][■]

Před prázdninami, 16. února, se konalo okresní kolo ZEMĚPISNÉ OLYMPIÁDY. Takto se umístili žáci, kteří reprezentovali naši školu:

Kategorie A

1. místo          Vendula Vaněčková 6.A

4. místo         Martin Pultar 6.A

Kategorie B

6. místo           Tereza Bártová 7.D

12. místo          Jana Zurynková 7.D

Kategorie C

7. místo           Jakub Matoušek 8.B

24. místo         Matěj Kobylka 8.C

Do krajského kola postupuje Vendula Vaněčková z kategorie A. Všem ostatním děkujeme za vzornou reprezentaci školy. {#emotions_dlg.rulez}

 

V týdnu před jarními prázdninami se uskutečnilo také školní kolo CHEMICKÉ OLYMPIÁDY. Ta se skládala z domácí části, testu a z praktické části, která byla letos zaměřena na určení chloridu železitého ve vzorku.

 

 

Výsledky jsou následující:

  1. místo          Tomáš Šebestyán 9. C
  2. místo          Ta Gabriela 9. C
  3. místo          Natálie Kulhavá 9. C

 

Všem děkujeme za účast a vítězům gratulujeme! {#emotions_dlg.rulez}

◄◄[1] - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 ►►
pro základní škola Štefánikova Hradec Králové vytvořil MasterII(c), EMUX(r) desing v2.1, active code by VLKCo, s.r.o.