ulice Štefánikova 566, 50011 Hradec Králové

[Nepřihlášen

AKTUALITY & OZNÁMENÍ

[Diskuse][Aktuality]

◄◄[1] - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 ►►
 REDAKTOR [28.6.2024 14:31:29][■]

Všem žákům, rodičům, učitelům a zaměstnancům školy přejeme krásné léto!

REDAKTOR [17.6.2024 21:28:23][■]

Znalci historie se utkali v soutěži Dějepisný risk pro žáky druhého stupně. V kategorii 6. tříd zvítězil tým 6.A ve složení Max Holakovský, Marek Jaška, Vojtěch Kardaš a Antonín Mayer. Mezi sedmáky vyhrál tým 7.A, který tvořili Nela Orjabincová, David Kubín, Jaroslav Klaban a Jan Paulus. V kategorii 8. tříd se na první příčce umístil tým 8.D, kterou reprezentovali Kristýna Viková, Matyáš Hamar, Lukáš Votýpka a Matyáš Král. Mezi žáky 9. tříd zvítězili reprezentanti 9.D, jmenovitě Daniel Věchet, Jan Jurčík, Adam Unger a Šimon Tluka.

Vítězům gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast!

REDAKTOR [14.6.2024 19:04:25][■]

V tomto pololetí se uskutečnila i školní soutěž v anglickém jazyce pro žáky 6. a 8. tříd Štefánek Cup. První místo mezi žáky 6. ročníků obsadila Adéla Skružná z 6.C, druhou pozici vybojovala Anežka Votýpková z 6.C a o třetí příčku se podělili Jonáš Heteš a Anna Uhlířová z 6.B. Mezi žáky 8. ročníků zvítězil Oliver Szalay z 8.B, o druhou pozici se podělili Kristýna Viková z 8.D a Matyáš Pikola z 8.B.

Blahopřejeme!

Skvělý výsledek našich orientačních běžců. Ve 4. závodě Ligy škol naše škola vybojova celkově 2. místo. Poděkování patří těmto reprezentantům Julii ŽižkovéEmilii SuchéAnně MayerovéSáře PouchléEmě LinderovéKarolíně MálkovéKateřině HebelkovéAdéle JelínkovéJiřímu Stárkovi, Davidu NedvídkoviFilipu NedvídkoviJanu ToužiloviAntonímu Mayerovi, a Adamu Missbergerovi!

Velkého úspěchu dosáhl tým ve složení Kristýna VikováMichaela KoďouskováMartina OpováEma PospíšilováEliška NaarováVeronika ChmelováŠárka ZástavováViktorie Kučerová a Nela Orjabincová, který zvítězil v krajském kole basketbalu.

Holky, děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme ke skvělému výsledku.

REDAKTOR [4.6.2024 20:54:08][■]

V tomto pololetí se uskutečnila i školní soutěž v anglickém jazyce pro žáky 6. tříd Štefánek Cup. První místo obsadila Adéla Skružná z 6.C, druhou pozici vybojovala Anežka Votýpková z 6.C a o třetí příčku se podělili Jonáš Heteš a Anna Uhlířová z 6.B.

REDAKTOR [31.5.2024 11:35:01][■]

Skvělý výsledek našich orientačních běžců. Ve 4. závodě Ligy škol naše škola vybojova celkově 2. místo. Poděkování patří těmto reprezentantům Julii Žižkové, Emilii Suché, Anně Mayerové, Sáře Pouchlé, Emě Linderové, Karolíně Málkové, Kateřině Hebelkové, Adéle Jelínkové, Jiřímu Stárkovi, Davidu Nedvídkovi, Filipu Nedvídkovi, Janu Toužilovi, Antonímu Mayerovi, a Adamu Missbergerovi!

REDAKTOR [27.5.2024 11:15:37][■]

Velkého úspěchu dosáhl tým ve složení Kristýna Viková, Michaela Koďousková, Martina Opová, Ema Pospíšilová, Eliška Naarová, Veronika Chmelová, Šárka Zástavová, Viktorie Kučerová a Nela Orjabincová, který zvítězil v krajském kole basketbalu.

REDAKTOR [22.5.2024 8:51:00][■]

Obrovského úspěchu dosáhlo naše mužstvo na největší školní sportovní akci, a sice na fotbalovém turnaji McDonald’s Cup. Výběr ze 4. a 5. třídy (Veronika Fleková, Theodor Trenz, Štěpán Burda, Dominik Kubíček, Samuel Mařas, Ondřej Brixi, Filip Matuška, Radek Serbousek, Štěpán Bedrna, František Koďousek, Jáchym Pouchlý) si postupem z okrskového a okresního kola proklestil cestu až do krajského finále v Trutnově. I zde jsme zanechali výborný dojem, a i do třetice jsme se umístili na „bedně“, tentokrát na 3. místě. Za fantastickou jízdu celým McDonald’s Cupem velké DÍKY!

REDAKTOR [10.5.2024 9:24:30][■]

Děkujeme žákům, kteří v úterý 7.5. reprezentovali naši školu na dopravní soutěži Mladý cyklista, jejíž součástí byla i branně- vědomostní soutěž, ve které mladší žáci zvítězili a v dopravní soutěži získali krásné 2. místo. Jedná se o tyto žáky: Johana Schillerová a Hana Procházková 6.D, Tonda Mayer a Vojta Nagy ze 6.A

Ve starší kategorii obsadili děvčata a chlapci v obou soutěžích krásné

3. místo. Jedná se o: Verču Novosadovou Míšu Jadrnou 9.A, Honzu Hrdličku 8.B Patrika Baladu 8.C.

REDAKTOR [30.4.2024 15:22:17][■]

V úterý 30. dubna se okresního kola ve fotbale zúčastnili kluci ze 6. a 7. tříd, kteří ziskem 2. místa postoupili do okresního finále.

Týmu ve složení Tomáš Havlíček, Vít Kleiber, Lukáš Kubát, Jan Baran, Eliáš Ottmar, Michal Kropáček, Tomáš Dašek, Max Pospíšil a Tomáš Feistel gratulujeme a budeme vám držet palce při okresním finále!

REDAKTOR [11.4.2024 14:19:54][■]

V úterý 9. dubna se konaly závody v přespolním běhu. Naši školu reprezentovali Tomáš Dašek, Lukáš Kubát, Jakub Sedláček, Tadeáš Zirnsák, Tomáš Cabalka, Tomáš Havlíček, Antonín Mayer, Eliáš Ottmar, Daniel Pilc, Matěj Raiter, Matyáš Sýkora, Lucie Komárková, Tereza Kubíčková, Ema Linderová, Karolína Málková, Tereza Havlíčková, Anna Horká, Lucie Portychová, Tereza Tejklová, Tereza Vorlíčková a Marie Vyleťalová.

Velká gratulace patří Tereze Havlíčkové, která ve své kategorii zvítězila. Medailovou třetí příčku obsadila Ema Linderová. Kousek pod stupni vítězů skončili čtvrtý Tomáš Havlíček, pátá Tereza Vorlíčková, šestý Antonín Mayer a osmý Matyáš Sýkora.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

Zásady ochrany osobních dat pro základní škola Štefánikova Hradec Králové vytvořil MasterII(c), EMUX(r) desing v2.1, active code by VLKCo, s.r.o.