Dnes je 28.3.2024 @ 13:01

◄◄1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - [8] - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 ►►
 REDAKTOR [3.1.2022 11:57:00][■]

Vítáme všechny po Vánocích opět ve škole. {#emotions_dlg.ok}

Doufáme, že jste si pořádně odpočinuli a nabrali spoustu sil, které budete potřebovat při pololetním uzavírání známek.

Tak tedy hodně zdaru! {#emotions_dlg.mrk}

REDAKTOR [21.12.2021 7:28:32][■]

V rámci projektu Hrdá škola se naši žáci se svými učiteli zapojili do akce VÁNOČNÍ DOBRÝ SKUTEK.

Tuto výzvu pojaly třídy různými způsoby.

Prvňáčci například vyrobili dárky po babičky a dědečky do Domova U Biřičky. Na babičky a dědečky myslí také žáci třídy 6.B, kteří jim přes internetovou stránku www.usmevdoschranky.cz pošlou vánoční přání. Třída 9.B pro ně zase přinese vánoční cukroví a knížky.

I opuštěná zvířátka si zaslouží naši pozornost, a tak některé třídy donesou krmení do psích útulků (například 6.A, 8.C), třída 8.B a 8.D „pozve“ na oběd či večeři zvířátka v ZOO. Žáci 9.C udělají pro zvířátka dobrý skutek formou finančního příspěvku na hradecký útulek.

Žáci 6.C a 7.D se zapojili do akce „Krabice od bot“, která je zaměřena na děti ze znevýhodněných rodin. Do krabice od bot se zabalí pěkné dárky, které by dětem např. v pečovatelských domech udělaly radost.

Toto období je velice náročné a vyčerpávající pro naše zdravotníky, kteří vykonávají těžkou práci, a tak se žáci 7.A a 9.D rozhodli vyjádřit jim podporu tím, že pro ně připraví občerstvení. Upečou vánoční cukroví, případně připraví chlebíčky a vše předají zdravotníkům.

Někteří žáci se rozhodli, že se navzájem obdarují a budou na sebe hodní. Například ve třídě 2.D si každý vylosuje tajného přítele a připraví pro něj malý dárek.

Žáci třídy 7.E udělali dobrý skutek pro okolí naší školy a svého bydliště, vrhli se totiž na úklid sídliště, okolí školy a Hvězdy.

Dobré skutky, které jsou zde vyjmenované, zdaleka nejsou všechny. Někteří ještě přemýšlí, komu udělat radost a vykouzlit úsměv na tváři.

Jsme rádi, že mezi sebou máme takové žáky a učitele, kteří mají srdce na pravém místě. {#emotions_dlg.love}{#emotions_dlg.love}{#emotions_dlg.love}

REDAKTOR [16.12.2021 13:26:39][■]

Tuto výzvu pojaly třídy různými způsoby.

I opuštěná zvířátka si zaslouží naši pozornost, a tak některé třídy donesou krmení do psích útulků (například 6.A, 8.C), třída 8.B „pozve“ na oběd či večeři zvířátka v ZOO. Žáci 9.C udělají pro zvířátka dobrý skutek formou finančního příspěvku na hradecký útulek.

REDAKTOR [10.12.2021 21:07:19][■]

REDAKTOR [11.11.2021 8:33:49][■]

V pátek 5. listopadu se náš žák Tomáš Dašek z 5.D zúčastnil krajského kola matematické soutěže vyhlášené Mensou ČR, která proběhla na Univerzitě Hradec Králové.

V obrovské konkurenci se umístil na krásném 9. místě.

Tomovi gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy!

REDAKTOR [8.11.2021 8:34:38][■]

Ve středu 10. listopadu si školní den osvěžíme šílenými účesy.

Zapojte fantazii a vymyslete originální účes, který se jen tak nevidí. Můžete využít i různých rekvizit, které účesu dodají grády.

Ohromte všechny svými výtvory a užijte si den šílených účesů na naší škole.{#emotions_dlg.mrk}

REDAKTOR [19.10.2021 13:37:02][■]

Ve středu 13. října proběhlo školní kolo soutěže PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN.

Výsledky souboje ve vědomostech z oblasti biologie jsou následující:

1. místo získal Jindřich Zástava  (9.C), 2. místo obsadila Tereza Počarovská (9.A) a 3. místo vybojoval Adam Špalovský (9.B)

Vítězům gratulujeme a všem, kdo se zúčastnili, děkujeme!!!

REDAKTOR [13.10.2021 20:58:00][■]

Děkujeme všem, kteří se oblékli do gala, a připojili se tak k Mezinárodnímu dni společenského oblečení. Protože jsme se zapojili do projektu HRDÁ ŠKOLA, můžeme se těšit, že nás během školního roku čeká ještě několik takových speciálních dnů. Může to být Den šílených účesů, Teplákový den, Retro den a nebo třeba Den dobrých skutků či Den naruby.

Buďme hrdí na svou školu! {#emotions_dlg.mrk}

REDAKTOR [8.10.2021 12:59:45][■]

Ve středu 13. října se naše škola promění v taneční parket, divadelní hlediště, koncertní sál nebo třeba obřadní síň. Stejně jako na mnoha školách po celém světě oslavíme i my společně  MEZINÁRODNÍ DEN SPOLEČENSKÉHO OBLEČENÍ.

Milí žáci, milí učitelé, ve středu vyměňte tepláky a džíny za ty nejelegantnější kousky z vaší skříně  a nechte se obdivovat!

REDAKTOR [24.9.2021 9:46:46][■]

Ve středu 22. září se naše škola zapojila do tradičního Dětského maratonu.

V konkurenci 6 škol z Hradce Králové a Pardubic obsadila naše škola krásné

3. místo!

Děkujeme zúčastněným žákům a žákyním ze 7. a 8. ročníku za výbornou reprezentaci školy. {#emotions_dlg.rulez}

V galerii si můžete prohlédnout fotografie.