Dnes je 23.4.2024 @ 22:01

◄◄1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - [16] - 17 - 18 - 19 - 20 ►►
 REDAKTOR [4.3.2019 7:52:45][■]

Doufáme, že jste si všichni během jarních prázdnin řádně odpočinuli, a teď zase hurá do práce.

Sedmákům přejeme, aby si užili lyžařský výcvik, a ostatním hodně sil! {#emotions_dlg.mrk}

REDAKTOR [13.2.2019 9:55:39][■]

Minulý týden se na naší škole konalo ústní kolo soutěže v anglickém jazyce, kde žáci, kteří podali nejlepší výkony v písemné části, museli dokazovat své komunikační schopnosti a dovednosti.

Žáci soutěžili ve dvou kategoriích a všichni účastníci podali výborné výkony.

Vítězům obou kategorií budeme držet palce, aby se jim dařilo i v okresním kole, kam postupují. Jsou to tito žáci:

Kategorie 7. ročníků:

1. Filip Šíma, 7.A

2. Monika Wittová, 7.A

3. Vendula Vaněčková, 7.A + Agáta Borovcová, 7.B

Kategorie 8.-9. ročníků:

1. Tomáš Mlčák, 9.B

2. Marek Jirásek, 9.B

3. Tomáš Kaupa, 9.B

Vítězům gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast! {#emotions_dlg.ok}

REDAKTOR [8.2.2019 13:14:23][■]

V lednu se konalo školní kolo BIOLOGICKÉ OLYMPIÁDY, a to v kategorii D (6. a 7. ročníky) a v kategorii C (8. a 9. ročníky).

A jak to celé dopadlo?

V kategorii D:

Lucie Krouželová (7.C) 1. místo

Barbora Řezníčková (7.C) 2. místo

David Gajdůšek (7.B) 3. místo

V kategorii C:

Jakub Matoušek (9.B) 1. místo

Anna Škaldová (8.A) 2. místo

Lucie Melicharová (8.A) 3. místo

Gratulujeme a děkujeme za účast!!!

REDAKTOR [5.2.2019 11:04:17][■]

V úterý 29. ledna se uskutečnilo okresní kolo OLYMPIÁDY V ČESKÉM JAZYCE. Naši školu reprezentovali Tomáš Kaupa Jakub Matoušek, oba jsou žáky 9.B.

Nejenom, že se museli se poprat s nelehkými otázkami v jazykové části, ale také museli napsat slohovou práci.

V obrovské konkurenci základních škol a víceletých gymnázií obsadil Tomáš Kaupa krásné 8. místo Jakub Matoušek 12. místo.

Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci! {#emotions_dlg.ok}

REDAKTOR [24.1.2019 13:08:18][■]

22. ledna se uskutečnilo školní kolo ZEMĚPISNÉ OLYMPIÁDY, a to v kategorii          6. ročníků, 7. ročníků a 8. + 9. ročníků.

Žáci své znalosti ze zeměpisu prokazovali jednak v teoretické oblasti, ale také museli obstát v práci s atlasem.

Výsledky jsou následující:

Kategorie 6. ročníků

1. místo  Vojtěch Jošt 6.D

2. místo Matyáš Mrkvička 6.A

3. místo  Anna Voříšková 6.D

Kategorie 7. ročníků

1. místo Vojtěch Dušánek 7.C

2. místo Vendula Vaněčková 7.A

3. místo Martin Pultar 7.A

Kategorie 8. a 9. ročníků

1. místo Jakub Matoušek 9.B

2. místo Matěj Nešetřil 9.C

3. místo  Patrik Klamta 8.D (obrovský úspěch osmáka mezi deváťáky!)

Z každé kategorie postupují první dva do okresního kola.

Všem děkujeme za účast a postupujícím přejeme hodně štěstí v okresním kole! {#emotions_dlg.ok}

REDAKTOR [15.1.2019 16:05:43][■]

První pololetí tohoto školního roku se blíží ke svému konci, a to znamená, že žáci i učitelé mají napilno.

Píší se čtvrtletní a pololetní práce, dozkušuje se, zkrátka uzavírají se známky.

Tak hodně sil a ať jsou vaše výsledky co nejlepší!

REDAKTOR [3.1.2019 9:17:39][■]

Dne 11.12. se na SPŠCH v Pardubicích konala soutěž Hledáme nejlepšího mladého chemika.

Přestože jsme nevyhráli, v konkurenci 419 žáků si žáci 9.B nevedli špatně a obsadili  jednu příčku v první třetině a druhou v první polovině.

Žákům Jakubu MatouškoviTomáši Mlčákovi Vojtěchu Zadrobílkoviděkujeme za odvahu a reprezentaci školy a těšíme se příští rok na nové "mladé chemiky". {#emotions_dlg.ok}

Proběhlo také školní kolo Olympiády v českém jazyce. Třemi nejlepšími žáky byli Kateřina Moravcová (9.A), Tomáš Kaupa (9.B) a Jakub Matoušek (9.B).

První dva jmenovaní postupují do lednového okresního kola.

Gratulujeme k postupu a všem ostatním děkujeme za účast! {#emotions_dlg.ok}

REDAKTOR [20.12.2018 13:07:52][■]

Dne 11.12. se na SPŠCH v Pardubicích konala soutěž Hledáme nejlepšího mladého chemika.

Žákům Jakubu Matouškovi, Tomáši Mlčákovi a Vojtěchu Zadrobílkovi děkujeme za odvahu a reprezentaci školy a těšíme se příští rok na nové "mladé chemiky". {#emotions_dlg.ok}

Proběhlo také školní kolo Olympiády v českém jazyce. Třemi nejlepšími žáky byli Kateřina Moravcová (9.A), Tomáš Kaupa (9.B) a Jakub Matoušek (9.B).

První dva jmenovaní postupují do lednového okresního kola.

Gratulujeme k postupu a všem ostatním děkujeme za účast! {#emotions_dlg.ok}

PŘEJEME VŠEM ŽÁKŮM, UČITELŮM I OSTATNÍM ZAMĚSTNANCŮM ŠKOLY KLIDNÉ A POHODOVÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A HODNĚ ÚSPĚCHŮ V NOVÉM ROCE. {#emotions_dlg.love}

REDAKTOR [10.12.2018 7:52:45][■]

Nadešel nám čas adventu, a tak se i naše škola připravuje na Vánoce.

Výzdoba na chodbách i ve třídách napovídá, že není pochyb o tom, že Vánoce jsou za dveřmi.

Žákům i učitelům přejeme příjemné prožití adventu.{#emotions_dlg.love}

REDAKTOR [5.12.2018 12:32:49][■]

Nadešel nám čas adventu, a tak se i naše škola připravuje na Vánoce.

K předvánočnímu času patří již tradičně Den otevřených dveří, na který všechny srdečně zveme v sobotu 8. prosince.

Žákům i učitelům přejeme příjemné a poklidné prožití adventu.