Přezdívka: Heslo:        nová registrace

Od školního roku 2008/2009 jsme měly pro žáky připraven projekt ZDRAVÉ ZOUBKY

V projektu pokračujeme i v dalším školním roce 2008/2009, 2009/2010, pro školní rok 2011/2012 je pro žáky připraveno další kolo Zdravých zoubků, poslední ročník {#emotions_dlg.ok}

Charakteristika: díky tomuto projektu by se žáci měli „učit“ (někteří pouze zdokonalovat), jak se správně starat o své zoubky, proč chodit na preventivní prohlídky k zubnímu lékaři a další užitečné informace. Naučí se správnou techniku čistění zubů na pomůcce umělého chrupu, své dovednosti si také prakticky ověří v nejrůznějších soutěžích a hrách.

Již 15 rokem se s naší družinkou připojíme k celosvětovému projektu NOC S ANDERSENEM.

Každý rok je téma Noci s Andersenem jiné.

První rok jsme procestovali celou pohádkovou Říši, dozvěděli jsme se o knihovnickém tajemství a zasadili náš první POHÁDKOVNÍK.

Druhý ročník jsme prožili s Bílou paní. Ta pro nás měla spoustu zábavných, sportovních, ale hlavně pohádkových úkolů. Žáci si z této noci odnášeli nejen spoustu hezkých zážitků, ale i vlastnoručně vyrobený polštářek "Hajánek"

Každoročně se snažíme vymýšlet nová témata, hry a soutěže.

Ani v letošním roce, tedy v roce 2023/2024 si nezapomeneme připomenout výročí slavných spisovatelů.

Pro letošní rok chystáme pro žáky "prodlouženou" noc s překvapením. Bude se na co těšit.

Zapojili jsme se i do projektu Comenius, který na naší škole probíhal od roku 2009. Naše družinka přispívá zejména výtvarnou činností.

Pro letošní rok bylo vybráno téma EKOLOGIE a postavička KRTEČKA. Protože tuto postavičku děti velice dobře znají, malují krásné obrázky.

Vyzdobujeme nejen své herny, ale i chodby školy. Nepolevujeme ani v třídění odpadu, na pavilonu školních družin máme kontajnery na odpad: plast a papír, kam žáci poctivě odpad vhazují.

Jako v loňských letech, tak ani letos nezapomeneme přidávat další, menší projekty pro žáky, které se stávají tradicí.

Všechny projekty jsou dokumentovány, můžete si je prohlédnout ve fotogalerii naší školní družiny

Všem rodičům děkujeme za podporu a ochotu spolupracovat