Dnes je 20.5.2024 @ 7:52

◄◄1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - [8] - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 ►►
 REDAKTOR [28.1.2022 12:53:51][■]

Ve středu 19. ledna proběhlo školní kolo ZEMĚPISNÉ OLYMPIÁDY.

Za pěkné výkony všem zúčastněným žákům patří dík.

Do okresního kola s nejlepšími výsledky postoupili:

Filip Dohnal (6. A), Jan Komárek (7. E), Tobiáš Chládek (8. A) a Kryštof Hrbek (8. D).

Blahopřejeme a držíme palce k dalšímu postupu.

REDAKTOR [14.1.2022 7:40:08][■]

11. ledna se uskutečnilo okresní kolo ČEPS CUP ve florbalu

v Předměřicích nad Labem.

Družstvo chlapců ve složení ŠIMON HAFNER (5.D),FRANTIŠEK KŘENEK( 5.D), SEBASTIAN KNOLL (5.D), DAVID TÝFA (5.D), ONDŘEJ BEDRNA (5.D), TOMÁŠ CABALKA (5.B), VOJTĚCH SVOBODA (5.C), ANTONÍN MAYER (4.C) a ŠTĚPÁN BEDRNA (3.D) se umístilo na skvělém 2. místě a postupuje do krajského kola, které se uskuteční 2. února 2022 opět v Předměřicích n. Labem.

Děkujeme klukům za skvělou reprezentaci a budeme se těšit na další úspěchy! {#emotions_dlg.ok}

11.ledna také proběhlo školní kolo DĚJEPISNÉ OLYMPIÁDY pro žáky

8. a 9. ročníků. Díky svým znalostem z oboru historie se do okresního kola probojovali tito žáci:

MATĚJ DITTRICH (9.C), KRYŠTOF HRBEK (8.D) a ADÉLA SLEZÁKOVÁ (9.A).

Moc gratulujeme a budeme držet palce, aby byli neméně úspěšní i v krajském kole! {#emotions_dlg.ok}

REDAKTOR [10.1.2022 7:35:53][■]

V pátek 14. ledna nás čeká TEPLÁKOVÝ DEN. Vemte si do školy tepláky a zažijte tu pravou pohodičku v průběhu celého dne.

Nejsou snad tepláky to pravé ořechové? Nevadí, je to totiž také PYŽAMOVÝ DEN. Takže se nemusíte strojit a z postele můžete vyrazit rovnou do školy.

Těšíme se na přehlídku toho nejpohodlnějšího oblečení, které máme. {#emotions_dlg.mrk}

REDAKTOR [3.1.2022 11:57:00][■]

Vítáme všechny po Vánocích opět ve škole. {#emotions_dlg.ok}

Doufáme, že jste si pořádně odpočinuli a nabrali spoustu sil, které budete potřebovat při pololetním uzavírání známek.

Tak tedy hodně zdaru! {#emotions_dlg.mrk}

REDAKTOR [21.12.2021 7:28:32][■]

V rámci projektu Hrdá škola se naši žáci se svými učiteli zapojili do akce VÁNOČNÍ DOBRÝ SKUTEK.

Tuto výzvu pojaly třídy různými způsoby.

Prvňáčci například vyrobili dárky po babičky a dědečky do Domova U Biřičky. Na babičky a dědečky myslí také žáci třídy 6.B, kteří jim přes internetovou stránku www.usmevdoschranky.cz pošlou vánoční přání. Třída 9.B pro ně zase přinese vánoční cukroví a knížky.

I opuštěná zvířátka si zaslouží naši pozornost, a tak některé třídy donesou krmení do psích útulků (například 6.A, 8.C), třída 8.B a 8.D „pozve“ na oběd či večeři zvířátka v ZOO. Žáci 9.C udělají pro zvířátka dobrý skutek formou finančního příspěvku na hradecký útulek.

Žáci 6.C a 7.D se zapojili do akce „Krabice od bot“, která je zaměřena na děti ze znevýhodněných rodin. Do krabice od bot se zabalí pěkné dárky, které by dětem např. v pečovatelských domech udělaly radost.

Toto období je velice náročné a vyčerpávající pro naše zdravotníky, kteří vykonávají těžkou práci, a tak se žáci 7.A a 9.D rozhodli vyjádřit jim podporu tím, že pro ně připraví občerstvení. Upečou vánoční cukroví, případně připraví chlebíčky a vše předají zdravotníkům.

Někteří žáci se rozhodli, že se navzájem obdarují a budou na sebe hodní. Například ve třídě 2.D si každý vylosuje tajného přítele a připraví pro něj malý dárek.

Žáci třídy 7.E udělali dobrý skutek pro okolí naší školy a svého bydliště, vrhli se totiž na úklid sídliště, okolí školy a Hvězdy.

Dobré skutky, které jsou zde vyjmenované, zdaleka nejsou všechny. Někteří ještě přemýšlí, komu udělat radost a vykouzlit úsměv na tváři.

Jsme rádi, že mezi sebou máme takové žáky a učitele, kteří mají srdce na pravém místě. {#emotions_dlg.love}{#emotions_dlg.love}{#emotions_dlg.love}

REDAKTOR [16.12.2021 13:26:39][■]

Tuto výzvu pojaly třídy různými způsoby.

I opuštěná zvířátka si zaslouží naši pozornost, a tak některé třídy donesou krmení do psích útulků (například 6.A, 8.C), třída 8.B „pozve“ na oběd či večeři zvířátka v ZOO. Žáci 9.C udělají pro zvířátka dobrý skutek formou finančního příspěvku na hradecký útulek.

REDAKTOR [10.12.2021 21:07:19][■]

REDAKTOR [11.11.2021 8:33:49][■]

V pátek 5. listopadu se náš žák Tomáš Dašek z 5.D zúčastnil krajského kola matematické soutěže vyhlášené Mensou ČR, která proběhla na Univerzitě Hradec Králové.

V obrovské konkurenci se umístil na krásném 9. místě.

Tomovi gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy!

REDAKTOR [8.11.2021 8:34:38][■]

Ve středu 10. listopadu si školní den osvěžíme šílenými účesy.

Zapojte fantazii a vymyslete originální účes, který se jen tak nevidí. Můžete využít i různých rekvizit, které účesu dodají grády.

Ohromte všechny svými výtvory a užijte si den šílených účesů na naší škole.{#emotions_dlg.mrk}

REDAKTOR [19.10.2021 13:37:02][■]

Ve středu 13. října proběhlo školní kolo soutěže PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN.

Výsledky souboje ve vědomostech z oblasti biologie jsou následující:

1. místo získal Jindřich Zástava  (9.C), 2. místo obsadila Tereza Počarovská (9.A) a 3. místo vybojoval Adam Špalovský (9.B)

Vítězům gratulujeme a všem, kdo se zúčastnili, děkujeme!!!