Přezdívka: Heslo:        nová registrace

INFORMACE PRO STRÁVNÍKY

Vážení strávníci,
přijměte touto formou pokyny týkající se provozu naší školní jídelny.

Školní jídelna se řídí vyhláškou " O školním stravování č. 107/2005Sb., ŠZ 561/2004 doplněnou o vyhlášku č. 84/2005 Sb.a v.č. 137/2004 Sb.,602/2006 Sb".

• VÝDEJ OBĚDŮ:
    - pro strávníky: pondělí - pátek od 11,30 do 14,00, v době prázdnin a ředitelského volna (pokud jídelna vaří) od 11,00 do 11,30
  • nárok na oběd má žák pouze první den nemoci, další dny je zákonný zástupce povinen odhlásit
  • v první den neplánované nepřítomnosti žáka ve škole je možné oběd vyzvednout do vlastních neskleněných čistých jídlonosičů ve školní jídelně v době od 11:00 do 11:30 hodin (čip s sebou)
  • vstup do školní jídelny - bočním vchodem

V případě nemoci odhlašujte obědy osobně v kanceláři ŠJ nebo telefonicky na čísle 495 269 414 nebo 724 263 045 (volání i SMS) a to vždy den předem do 11:30 hodin. Na strava.cz lze odhlašovat obědy vždy den předem do 10:00 hodin.

Podrobné informace o provozu a stravování ve školní jídelně naleznete v přiložených dokumentech.

• STRAVNÉ:
    Stravné se platí na účet školní jídelny 641340267/0100 v Komerční Bance pokladní složenkou nebo převodním příkazem z vlastního účtu. Konstantní symbol pro platbu na pokladně KB je 0379, pro platbu příkazem 0308, variabilní symbol Vám byl přidělen a stávajícím strávníkům zaslán na email, případně ho lze zjistit v kanceláři jídelny nebo telefonicky.
  • STRAVOVACÍ ČIP:
    Každý strávník musí mít stravovací čip platný po celou dobu školní docházky.
  • VÝŠE STRAVNÉHO: od 1.1.2024

Platba pro strávníka
Plná cena oběda
ŽÁCI
KATEGORIE

Do 10ti let

31,00 75,00

11-14 let

33,00 77,00

15 a více let

35,00 79,00

Veškeré dotazy ohledně provozu ve ŠJ zodpovíme v kanceláři školní jídelny od 7 - 14,15 hodin.

E-mailová adresa: jidelna@zsshk.cz

Lenka Křížová